Wasze wrażenia po zajęciach i warsztatach:
 

* * *

„ Od ponad 4 lat interesuję się szeoko pojętym rozwojem osobistym. Do jogi nastawiony byłem sceptycznie, jednak po 1-dniowym warsztacie u Kamila zdecydowałem się na tygodniowy wyjazd, co okazało się strzałem w dziesiątkę.


Tradycyjna joga tantryczna, którą ćwiczyłem przez 7 dni okazała się zupełnie inną jogą od tej, o której do tej pory słyszałem i na którą zapraszali mnie znajomi.W czym tkwi siła jogi tantrycznej – w prostocie – ćwiczysz do momentu, do którego pozwala Ci na to Twoje ciało, przy okazji ucząc się go słuchać i czuć.

A jak ćwiczysz – o tym najlepiej przekonasz się sam – doświadczając tego na sobie.

Dwa słowa o efektach ćwiczeń – niesamowite rozluźnienie i relaksacja ciała, odzyskanie równowagi wewnętrznej i harmonii z ciałem.   

Jeśli kiedykolwiek myślałaś, myślałeś o jodze lub innej formie relaksacji – skorzystaj z warsztatów i przekonaj się sam, czy ten sposób pracy, wysiłku a może przyjemności jest dla Ciebie.

Polecam. "

Witold Dziedzic
- partner biznesowy w firmie Consiliaris Rozwiązania Finansowe  


* * *

"  ..bywają lepsze i gorsze chwile. Generalnie wyjazd bardzo dobrze mi zrobil i na pewno pomógł w nabraniu dystasnsu, a przede wszystkim przestałam być zła na siebie. Bardzo za wszystko dziękuję , mam nadzieję, że będziemy w kontakcie. Trzymam kciuki za rozwój Tantra Joga w Krakowie i Polsce.

Pozdrawiam bardzo ciepło "

Magda
- fizjoterapeuta

 

* * *

"  Czuję, jakbym odnalazła wreszcie coś idealnego dla siebie, coś kompletnego, co pozwoli mi w pełni się rozwijać i co poprowadzi mnie ku głębszej świadomości samej siebie, a tego bardzo potrzebuję. Chciałabym poznawać dalej tę ścieżkę i praktykować codziennie "

Kalina

 

  * * *

" Ćwiczenia, które zaproponowałeś uświadomiły mi, że mam płuca, z których nie umiałam dotąd korzystać, że mam ciało i umysł, których nie umiem relaksować w codziennej bieganinie.

Dzięki Twoim wskazówkom i ćwiczeniom poczułam się lekka jak balonik i wspaniale odprężona - choć jako jogowy laik czułam następnego dnia kilka mięśni (niezbyt mocno).

Nie miałam pojęcia, że tak można - nie forsując się nadmiernie fizycznie, poczuć się jak po świetnym masażu ciała i umysłu. "

Agnieszka

 

* * *

" ...zajęcia były świetne. Dają większą świadomość siebie i swoich potrzeb, które zwykle na co dzień są tłumione gonitwą...nie wiadomo za czym i po co...Zajęcia pomagają odzyskać równowagę wewnętrzną. Jestem pod wrażeniem! Gorąco polecam! Po zajęciach utrzymuje się dość wysoki poziom relaksu...nawet przez klilka dni.
Dzieki wielkie ! "

Marzena

 

* * *

"Na warsztaty Kamila trafiłem dość spontanicznie - ktoś je polecił na facebooku, a ja stwierdziłem, że chcę poznać i doświadczyć pranajamy oraz jogi tradycyjnej. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z żadną z tych sztuk, dziś już wiem, że będę chciał je praktykować częściej. W odróżnieniu od jogi skupionej na czystej fizyczności i umiejętnościach ciała ludzkiego, Kamil uczy sztuki relaksu niepotrzebnie napiętych mięśni, szukania wygody i relaksu niezależnie od pozycji, w której się znajdujesz. Wraz z Twoim ciałem relaksuje się także Twój umysł, a w środku zapanowuje przyjemny, głęboki spokój. Gdyby nie daleki i długi wyjazd, zostałbym stałym uczniem Kamila, stając się dzięki jodze tradycyjnej i pranajamie coraz bardziej świadomym i energetycznie uregulowanym."

Wojtek

 

* * *

"Polecam gorąco, jeśli ktoś szuka chwili na wspaniałe zrelaksowanie ciała i duszy. Warsztatów jogi jest mnóstwo, ale tych faktycznie profesjonalnie prowadzonych garstka. Wiem co mówię bo byłam i chcę jeszcze :) Bardzo dobrze wykorzystany czas, zupełnie inaczej się funkcjonuje na co dzień, inaczej, dla mnie dużo lepiej, lżej, z dystansem..."

Eliza